Hizmetlerimiz

Şişli Halı Yıkama firmamız temizlik sektöründe bir çok hizmet vermektedir. Firmamız bu hizmetleri severek ve müşteri memnuniyeti altında garantili olarak yapmaktadır. Bu hizmetler şunlardır:

  1. Halı yıkama: her çeşit halınızı yıkıyoruz.
  2. Perde temizliği; her çeşit perdenizi (zebra stor, güneşlik) yıkıyoruz.
  3. Koltuk yıkama, çekyat, oturma grubu, sandalye gibi taşınmazlarınızı evde yıkıyoruz.
  4. Yerinde halı yıkama, halıflekslerinizi adresinizde yıkıyoruz.
  5. Kuru temizleme, firmamız bu hizmetlerin haricinde bir kuru temizleme hizmeti vermektedir.

Şişli halı yıkama fabrikası kurulduğu ilk günden itibaren kaliteyi benimsemiş ve bu kaliteyi tüm hizmetlerimize yansıtmıştır. Dolayısıyla müşterilerden aldığımız destek ile de yolumuza devam etmekteyiz. Bizler bu temizlik işine gönül veren kişiler olarak halı, perde, koltuk ve kuru temizleme alanında profesyonel hizmet veriyoruz.

Şişli halı yıkama fabrikası

Ücretsiz servisimiz ile adresinizden aldığımız ürünleri büyük bir dikkat ve titizlikle temizledikten sonra adresinize teslim ediyoruz. Firmamız kaliteyi ön planda tutarak minimum kar oranı ile rekabete uyabilmiş ve uygun fiyat temiz anlayışını müşterilerimize sunmuştur. Bizlere gerek ekipman gerek bilgi konusunda desteğini esirgemeyen Sancaktepe halı yıkama firmasına teşekkür ediyoruz.

Bu aşamada sizlere şunu belirtmek isteriz ki firmamız temizlik alanındaki hizmetleri titizlikle yürütmektedir Zira hastalıkların bulaşmasında büyük etkisi olan halı, giysi, koltuk ve elbiselerimiz gibi eşyalar baş rol oynamaktadır. Bunların temizlenmesi büyük oranda hastalıkları azaltacaktır.