Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama fabrikası olarak, uzun yılların deneyimi ve tecrübesi ile profesyonel ve %100 hijyenik halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama hizmetimizin yanısıra yatak yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve yorgan yıkama gibi hizmetlerimiz içinde bizi arayabilir, bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Beşiktaş’ın En İyi Halı Yıkama Firması

Halı yıkama işlemi son yıllarda çok gelişmiş ve çok talep gören başarılı bir sistemdir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde modern yıkama makinaları ile hizmet veren firmamız Beşiktaş halı yıkama bu konuda İstanbul bölgesinde kaliteli ve profesyonel hizmet sağlıyor. Halılar evinizin en çok kullandığı üründür. Üzerine leke döküldüğünde veya sadece kirlendiği zaman değil özellikle bazı dönem ve aralıklarla halıların yıkanması gerekiyor. İşinde tecrübeli ve donanımlı ekiplerle çalışan  halı yıkama firmamız müşteri referans ve memnuniyet odaklı hizmet veriyor. Siz değerli müşterilerimize avantajlı fırsatlar eşliğinde detaylı hizmet sunulur. Memnun olmadığınız her durumda çözüm süreci başlıyor. Evinize ferahlık katan değer katan halılar kirli olduğu takdirde hem sağlığınıza hemde evinizin görüntüsüne zarar verir.

Halı Yıkama İşlemleri Aşamaları

Halı yıkama işlemleri profesyonel adımlarla yapılması gerekir. Özellikle deneyimli ve tecrübeli ehli kişilere sahip kadroya sahip firmamız Beşiktaş halı yıkama İstanbul bölgesinde sizlere kaliteli hizmet veriyor. Halılarınız ücretsiz servislerle uzman kişiler tarafından teslim alınır. Kaç halı alındıysa sizlere makbuz verilir. Ve halılar yıkama alanına getirilir. Öncelikle tüm halılar vakumlu süpürgeler ile tozlardan arındırma işlemi yapılır. Bu işlemin ardından son teknolojiye uyarlanmış modern tasarım halı yıkama makinaları ile organik antibakteriyel şampuanlar kullanılarak yıkama işlemi yapılır. Deneyimli ve tecrübeli ekipler tarafından yapılan halı yıkama işleminde tamamen hijyen kurallarına uygun işlemler yapılır. Halının deforme olması gibi sorunlar asla oluşmaz. Firmamız beyoğlu halı yıkama bu konuda kusursuz hizmet amaçlayan bir şirkettir. Tüm halılarınızın temizlenip sizlere teslim edilmesi çok kısa zamanda olması bakımından bizleri tercih edebilirsiniz.

İlk Günkü Gibi Parlaklık Ve Yeni Halılar

Evinizde ve yaşam alanlarında olan en çok kullanılan halılarınızın ilk günde olduğu gibi parlak ve yepyeni canlı gözükmesini istermisiniz? Siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmet anlayışı tam olarak budur. Canlı parlak ve yeni halılar evinizden temizlemek için aldığımız halılarınıza hiç bir zarar vermeden antibakteriyel doğal ürünlerle derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Halı yıkama denince akla ilk gelen Beşiktaş halı yıkama firması olarak işimizi özenle ve titizlikle yapıyoruz. 

Beşiktaş’ta Halı Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler
 1. ABBASAĞA MAHALLESİ
 2. AKAT MAHALLESİ
 3. ARNAVUTKÖY MAHALLESİ
 4. BALMUMCU MAHALLESİ
 5. BEBEK MAHALLESİ
 6. CİHANNÜMA MAHALLESİ
 7. DİKİLİTAŞ MAHALLESİ
 8. ETİLER MAHALLESİ
 9. GAYRETTEPE MAHALLESİ
 10. KONAKLAR MAHALLESİ
 11. KURUÇEŞME MAHALLESİ
 12. KÜLTÜR MAHALLESİ
 13. LEVAZIM MAHALLESİ
 14. LEVENT MAHALLESİ
 15. MECİDİYE MAHALLESİ
 16. MURADİYE MAHALLESİ
 17. NİSBETİYE MAHALLESİ
 18. ORTAKÖY MAHALLESİ
 19. SİNANPAŞA MAHALLESİ
 20. TÜRKALİ MAHALLESİ
 21. ULUS MAHALLESİ
 22. VİŞNEZADE MAHALLESİ
 23. YILDIZ MAHALLESİ

 


Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Profesyonel halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk & yatak yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için İstanbul’un Şişli, Kağıthane, Beyoğlu, Sarıyer, Eyüp ve Beşiktaş ilçelerine bağlı tüm mahallelerden bizleri arayabilir, ücretsiz servis imkanımızdan faydalanarak tüm ürünlerinizi güvenle, %100 hijyenik ve en uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız;

☎️ 0212 325 63 21

☎️ 0212 321 78 75

Bize ulaşabileceğiniz ve merak ettiklerinizi sorabileceğiniz WhatsApp numaramız;

💬 0506 061 62 16 (Tıkladığınız anda WhatsApp’a yönlendirileceksiniz)

Bizi Arayın