Yerinde Koltuk & Yatak Yıkama Hizmetimiz

Koltuk yıkama, yatak yıkama ve sandalye yıkama gibi işlemler, özel ev tekstili yıkama makinelerimiz ile yerinde ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Yıkanan koltuk, yatak ve sandalyeleriniz herhangi bir olumsuz duruma karşı %100 garantimiz ve güvencemiz altındadır.

Kullanılan makine ve temizleyiciler asla ağartma ve deformelere neden olmaz.

Yerinde koltuk ve yatak yıkama hizmetimizde randevu ile çalışmaktayız. Zor lekeler için özel solüsyon ve leke çıkarıcılarımız mevcut olup, tükenmez kalem, yağlı boya gibi zor lekeler üzerinde de %80’e varan temizlik başarısı yakalamaktayız.

Detaylı bilgi, randevu ve merak ettiğiniz tüm sorular için iletişim sayfamızda yer alan bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz.


Koltuk & Yatak Yıkama Hizmeti Adımlarımız

1. Bizi Arayın, Randevunuzu Oluşturalım
İletişim numaralarımızdan veya web sitemizdeki iletişim formundan bizlere ulaşmanız durumunda, müşteri temsilcimiz sizlere bir kaç sorudan oluşan bilgileri sormaktadır. Örnek vermek gerekirse koltukların türü (çekyat, chester, avangart vb) veya yatakların kaç kişilik olduğu gibi sorulara göre hizmetin fiyatını belirtir. Uygun görmeniz durumunda, randevu takvimimize göre uygun bir gün ve saat verilir, bu tarih ve saat size uygun değilse; sizlerin müsaitlik durumunuza göre bir randevu tarihi verilir.

2. Yıkama Ekibinin Adresinize Gelmesi & Hazırlıklar
Sizlere daha önceden verilen gün ve saatte, profesyonel koltuk yıkama ekibimiz, Amerika’dan ithal koltuk ve kumaş yıkama makinesi ile adresinize gelir. Evinizde veya iş yerinizde makinenin hızlıca kurulumu yapılır, kumaş türüne göre özel temizleyiciler makinenin içerisine konulur ve ortalama 2 kova kadar su ilave edilir. Yıkama işleminden önce koltuk veya yataklarınızda ağır, çıkması zor lekeler var ise üzerine bir miktar güçlü leke çıkarıcı dökülür ve yaklaşık 5-10 dakika ilacın lekeye işlemesi beklenir.

3. Yıkama ve Su Çekme İşlemleri
Hazırlıklar tamamlandıktan sonra makinemiz çalıştırılır ve yıkama işlemine başlanır. Bu esnada makinelerin güçlü olmasından dolayı biraz ses çıkacaktır fakat bu ses bir elektrikli süpürgenin ortalama 1.5 katı kadardır. Yani çevreyi ve komşularınızı rahatsız edecek düzeyde değildir.

Koltuk, yatak veya sandalyelerinizin ön, arka, yan, üst ve altı olmak üzere komple her tarafı 2şer defa makine ile yıkanır ve hijyenik bir temizleme işlemi yapılır. Makinelerimiz özel yıkama makineleri olduğu için suyu yaklaşık 80 dereceye kadar ısıtır ve bu su ile yıkama işlemini yapar. Leke veya izler kaldıysa bu bölgelere özel müdahaleler yapılarak lekeler minimum düzeye indirilir.

Yıkanan ve durulanan ürünleriniz, son olarak makinemizin güçlü vakum özelliği ile çekilerek, kumaş üzerinde kalan suyun %10-20 civarına düşmesi sağlanır. Bu aşamadan sonra ürünleriniz ortalama olarak oda sıcaklığında 4-5 saat içerisinde tamamen kuruyarak kullanılabilir hale gelir.

4. Özel Bilgilendirmeler
Profesyonel koltuk, yatak ve sandalye yıkama ekibimiz sizlere ürünlerinizin kumaşını nasıl temizlemeniz gerektiği hakkında bir takım bilgiler verir. Kuruma süresi belirtilir ve ürünleri kullanma mecburiyetiniz yoksa yıkamadan sonra 24 saat boyunca kullanmamanız tavsiye edilir. Bunun nedeni ise, dip kısımlarda kalan suyun kendiliğinden tamamen kuruyarak üst yüzeye çıkmasının önüne geçilmesidir. Fakat ürünleri kullanmak mecburiyetinde iseniz, kullanmanız yüksek bir risk faktörü oluşturmamaktadır.

5. İşlem Bitimi & Mekan Temizliği
Tüm yıkama, durulama ve vakumlama işlemlerinin ardından koltuk, yatak veya sandalyeleriniz yerlerine yerleştirilir. Oda yüzeyinde oluşan ıslaklıklar ve vileda veya paspas yardımı ile çekilir, detaylıca temizlenir. Bu sayede biz gittikten sonra sizin bir iş yapmanıza gerek kalmaz. Makinemiz toplanır, içinden çıkan yıkama suyunun kirliliği size gösterilir ve hizmet ücreti alınarak, adresinizden ayrılır.


Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Profesyonel halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk & yatak yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için İstanbul’un Şişli, Kağıthane, Beyoğlu, Sarıyer, Eyüp ve Beşiktaş ilçelerine bağlı tüm mahallelerden bizleri arayabilir, ücretsiz servis imkanımızdan faydalanarak tüm ürünlerinizi güvenle, %100 hijyenik ve en uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız;

☎️ 0212 325 63 21

☎️ 0212 321 78 75

Bize ulaşabileceğiniz ve merak ettiklerinizi sorabileceğiniz WhatsApp numaramız;

💬 0506 061 62 16 (Tıkladığınız anda WhatsApp’a yönlendirileceksiniz)

Hemen Arayın ve Randevu Oluşturun!

En uygun koltuk ve yatak yıkama fiyatları, en profesyonel koltuk yıkama ekibi ve en hijyenik koltuk, yatak yıkama hizmeti; yalnızca Şişli Halı Yıkama Fabrikasında!

Bizi Arayın