Yorgan ve Battaniye Yıkama

Günlük olarak kullandığımız yorganlarımız, battaniyelerimiz, çarşaflarımız ve yastıklarımız; günümüzün mutlaka en önemli kısmını geçirdiğimiz zamanlarda kullanılan eşyalar arasındadır.

Sağlıklı bir yaşam için rahat bir uyku olmazsa olmaz etkenler arasındadır.

Günlük hayatta kullanılan eşyalarımız için evlerimizdeki çamaşır makineleri yeterli olabiliyorken; yorgan ve battaniye gibi eşyalarımız evdeki makinelerimize çoğu zaman sığmaz, sığsa bile sağlıklı ve hijyenik bir yıkama yapılmış sayılmaz.

Bu büyüklükteki eşyalarımız için daha büyük makinelere ve bu özel eşyalar için özel temizlik ilaçlarına, hijyenik koşullara ihtiyaç vardır.


Şişli Halı Yıkama fabrikası olarak; Evlerinizdeki makinelerinizde yıkayamadığınız yorgan ve battaniyeleriniz hatta yastıklarınız için hijyenik koşullarda özel yıkama makinelerinde yıkama yapıyor, kurutup sizlere teslim ediyoruz. Unutmayın; Sağlığınız her şeyden önemlidir.


Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Profesyonel halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk & yatak yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için İstanbul’un Şişli, Kağıthane, Beyoğlu, Sarıyer, Eyüp ve Beşiktaş ilçelerine bağlı tüm mahallelerden bizleri arayabilir, ücretsiz servis imkanımızdan faydalanarak tüm ürünlerinizi güvenle, %100 hijyenik ve en uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız;

☎️ 0212 325 63 21

☎️ 0212 321 78 75

Bize ulaşabileceğiniz ve merak ettiklerinizi sorabileceğiniz WhatsApp numaramız;

💬 0506 061 62 16 (Tıkladığınız anda WhatsApp’a yönlendirileceksiniz)

Hemen Arayın ve Randevu Oluşturun!

En uygun yorgan ve battaniye yıkama fiyatları, en profesyonel yorgan ve battaniye yıkama ekibi ve en hijyenik yorgan yıkama hizmeti; yalnızca Şişli Halı Yıkama Fabrikasında!

Bizi Arayın