Beyoğlu Halı Yıkama

Beyoğlu Halı Yıkama

Beyoğlu halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en profesyonel halı yıkama hizmetini, en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Halı yıkama’da Beyoğlu ilçesinin lideri olan firmamız, sizlere ödediğiniz paranın hakkını %100 verecek şekilde bir halı yıkama hizmeti sunacaktır.

Günlük hayatımızda,  birçok faktörlere bağlı olarak karıların kirlenmesi ne yazık ki olan bir durumdur. Bu süre zarfında,  halının kirlenen bölgelerinde ne kadar güç gerektirirse de çıkmayan inatçı lekelerin kişilerin çözümsüz kaldığı haller arasındadır. Bu durum zamanda birlikte,  çok kötü bir görünüm elde edilmesine neden olur. Halıların kirliliğinden,  dolayı var gücümüzle temizlemeye çalışmamız aynı zamanda ilerleyen süreç içerisinde halılarda tahribat oluşumuna ve sorunlu olan bölgelerde de kopmalar meydana gelir. Bu tür durumlarda, işi bilen ve en iyi hizmet kalitesini veren firma ile çalışmak çok önemlidir. Firmamız her daim müşterilerimizin bu süreç ve bu tür sorunlar karşısında yanındadır.

Beyoğlu Halı Yıkamanın Tercih Edilme Sebepleri

Beyoğlu halı yıkama müşterilerimize her zaman en son temizlik standartları dahilinde hizmet vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile müşterilerimiz için vazgeçilmez hizmet amaçlarımızdan biridir. Halı yıkamada, sınıfının aynı alanında birçok hizmet veren firmalar vardır.  Her daim diğer firmalar arasında bir sıfır öndeyiz. Bizlere teslim etmiş olduğunuz halılarınızın, en son teknolojik imkanları ile beraber halıların güvenilir bir şekilde sorunsuz teslim edilmesi önemlidir.  %100 hizmet kalitesi anlayışı ile birlikte alacağınız hizmet kalite süreçleri müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayacaktır.

Firmamızın Hizmet Kalitesi

Beyoğlu halı yıkama her daim en üst seviyede hizmet sağlayan firmamız alanı en iyi hizmeti sürdürülmesi varlığımızı uzun yıllardan beri devam ettirecektir. En uygun fiyat kalitesi ve en son teknolojik halı yıkama makineleri ile tüm bu süreçler müşterilerimizin istemiş olduğu seviyede ilerlemiş olur.  En uygun ve güvenli alışveriş hizmetlerin tek adresi de diyebiliriz.

Firmamızın Halı Yıkama Fiyatları Açısından Uygun Olması

Beyoğlu halı yıkama firmamız en uygun fiyat kalitesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte her daim en iyi hizmet veren firmalar arasında yer alır. Firmamızın en önemli amaçları arasında, müşterilerimizin memnun olması uzun yıllardan beri hizmet vermemizi sağlayan unsurlardan biridir. Halı yıkama konusunda alanında en iyi hizmet veren firmamız güvenin ve hizmet anlayışının tek olduğu adrestir.

Beyoğlu’nda Halı Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler
 1. ARAP CAMİ MAHALLESİ
 2. ASMALI MESCİT MAHALLESİ
 3. BEDRETTİN MAHALLESİ
 4. BEREKETZADE MAHALLESİ
 5. BOSTAN MAHALLESİ
 6. BÜLBÜL MAHALLESİ
 7. CAMİİKEBİR MAHALLESİ
 8. CİHANGİR MAHALLESİ
 9. ÇATMA MESCİT MAHALLESİ
 10. ÇUKUR MAHALLESİ
 11. EMEKYEMEZ MAHALLESİ
 12. EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ
 13. FETİHTEPE MAHALLESİ
 14. FİRUZAĞA MAHALLESİ
 15. GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ
 16. HACIAHMET MAHALLESİ
 17. HACIMİMİ MAHALLESİ
 18. HALICIOĞLU MAHALLESİ
 19. HÜSEYİNAĞA MAHALLESİ
 20. İSTİKLAL MAHALLESİ
 21. KADIMEHMET EFENDİ MAHALLESİ
 22. KALYONCU KULLUĞU MAHALLESİ
 23. KAMER HATUN MAHALLESİ
 24. KAPTANPAŞA MAHALLESİ
 25. KATİPMUSTAFA ÇELEBİ MAHALLESİ
 26. KEÇECİ PİRİ MAHALLESİ
 27. KEMANKEŞ KARAMUSTAFAPAŞA MAHALLESİ
 28. KILIÇALİ PAŞA MAHALLESİ
 29. KOCATEPE MAHALLESİ
 30. KULAKSIZ MAHALLESİ
 31. KULOĞLU MAHALLESİ
 32. KÜÇÜK PİYALE MAHALLESİ
 33. MÜEYYETZADE MAHALLESİ
 34. ÖMER AVNİ MAHALLESİ
 35. ÖRNEKTEPE MAHALLESİ
 36. PİRİPAŞA MAHALLESİ
 37. PİYALEPAŞA MAHALLESİ
 38. PÜRTELAŞ HASAN EFENDİ MAHALLESİ
 39. SURURİ MEHMET EFENDİ MAHALLESİ
 40. SÜTLÜCE MAHALLESİ
 41. ŞAHKULU MAHALLESİ
 42. ŞEHİT MUHTAR MAHALLESİ
 43. TOMTOM MAHALLESİ
 44. YAHYA KAHYA MAHALLESİ
 45. YENİŞEHİR MAHALLESİ

 


Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Profesyonel halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk & yatak yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için İstanbul’un Şişli, Kağıthane, Beyoğlu, Sarıyer, Eyüp ve Beşiktaş ilçelerine bağlı tüm mahallelerden bizleri arayabilir, ücretsiz servis imkanımızdan faydalanarak tüm ürünlerinizi güvenle, %100 hijyenik ve en uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız;

☎️ 0212 325 63 21

☎️ 0212 321 78 75

Bize ulaşabileceğiniz ve merak ettiklerinizi sorabileceğiniz WhatsApp numaramız;

💬 0506 061 62 16 (Tıkladığınız anda WhatsApp’a yönlendirileceksiniz)

Bizi Arayın