Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp halı yıkama firması olarak sektörde yaptığımız kaliteli çalışmalar ile geniş bir bölgede hizmet vermeye devam ediyoruz. Halılarınız için gerekli olacak her türlü hizmeti sizlere sağlıyor yıkama işlemlerinizi özenle gerçekleştiriyoruz.  Adresinizden teslim aldığımız halılarınızı pos uygulaması ile sisteme kayıt ederek sizlere bilgilendirme mesajı gönderiyoruz. Yıkama merkezimize gelen halılarınız ile ilgili sizlere sistemden sürekli mesajlar göndererek sizi süreçle ilgili olarak bilgilendiriyoruz.  Yıkama garantisi verdiğimiz bütün halılarınızı itina ile yıkadıktan sonra tekrar adresinize teslim ederek son derece güvenle hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Eyüp Halı Yıkama Servisi Hizmetleri

Eyüp Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk ve yatak yıkama gibi hizmetleri profesyonel olarak en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Hijyenik halı yıkama firması sektörde oldukça geniş bir kesime hizmet veren ve profesyonel çalışmaları ile ön plana çıkan bir firmadır. Eyüp halı yıkama, bu anlamda bütün müşterilerinden güven duyan ve teşekkür alan bir firmadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirdiğimiz hizmetler sayesinde her geçen gün hitap ettiğimiz kitleyi biraz daha artırıyoruz.  

Halı Yıkama İşlemleri Sırasında Kullanılan Temizlik Ürünleri

Bizlere teslim ettiğiniz halılarınızı yıkarken kullandığımız ürünlerin hiçbirinde herhangi bir kimyasal madde bulunmaz. Bu nedenle halılarınız ilk günkü gibi alır. Temizlik için kullanılan ürünler tamamen halıya faydası olabilecek ürünler arasından seçilir. Bu sayede halılarınızın yumuşacık olması sağlanır. Hem yıkanan hem kalitesi artan halılarınız yıkama aşamasından sonra özenle paketlenerek sizlerin belirlediği uygun bir zaman diliminde adresinize teslim edilir. Teslimden önce sizlere ulaşan arkadaşlarımız müsait gün ile ilgili sizden randevu aldıktan sonra adresinize halılarınızı bırakır. 

Çevredeki En Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti

Eyüp halı yıkama servisi halılarınızın en güvenli şekilde yıkanması ve bembeyaz olması için profesyonel yıkama halıları ile işlem yapar.  Kullanılan ürünlerin organik olmasından dolayı her tür halı güvenle yıkanarak garantili sonuçlar ile müşterilerine teslim edilir.  Yıkanan halılarınız mat görünümden kurtulur ve parlak bir görünüm kazanır. Güven duyabileceğiniz bir halı yıkama hizmeti için siz de firmamızı tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizlere ulaşmanız halinde, ekip arkadaşlarımız en kısa zamanda sizler ile iletişime geçerek her türlü hizmeti sizlere sağlamak için çalışır.

Eyüp’te Halı Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler
 1. AĞAÇLI MAHALLESİ
 2. AKPINAR MAHALLESİ
 3. AKŞEMSETTİN MAHALLESİ
 4. ALİBEYKÖY MAHALLESİ
 5. ÇIRÇIR MAHALLESİ
 6. ÇİFTALAN MAHALLESİ
 7. DEFTERDAR MAHALLESİ
 8. DÜĞMECİLER MAHALLESİ
 9. EMNİYETTEPE MAHALLESİ
 10. ESENTEPE MAHALLESİ
 11. GÖKTÜRK MERKEZ MAHALLESİ
 12. GÜZELTEPE MAHALLESİ
 13. IŞIKLAR MAHALLESİ
 14. İHSANİYE MAHALLESİ
 15. İSLAMBEY MAHALLESİ
 16. KARADOLAP MAHALLESİ
 17. MERKEZ MAHALLESİ
 18. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 19. MİTHATPAŞA MAHALLESİ
 20. NİŞANCI MAHALLESİ
 21. ODAYERİ MAHALLESİ
 22. PİRİNÇÇİ MAHALLESİ
 23. RAMİ CUMA MAHALLESİ
 24. RAMİ YENİ MAHALLESİ
 25. SAKARYA MAHALLESİ
 26. SİLAHTARAĞA MAHALLESİ
 27. TOPÇULAR MAHALLESİ
 28. YEŞİLPINAR MAHALLESİ

Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Profesyonel halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk & yatak yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için İstanbul’un Şişli, Kağıthane, Beyoğlu, Sarıyer, Eyüp ve Beşiktaş ilçelerine bağlı tüm mahallelerden bizleri arayabilir, ücretsiz servis imkanımızdan faydalanarak tüm ürünlerinizi güvenle, %100 hijyenik ve en uygun fiyatlara yıkatabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız;

☎️ 0212 325 63 21

☎️ 0212 321 78 75

Bize ulaşabileceğiniz ve merak ettiklerinizi sorabileceğiniz WhatsApp numaramız;

💬 0506 061 62 16 (Tıkladığınız anda WhatsApp’a yönlendirileceksiniz)

Bizi Arayın